Rudens mada: kokie vėjai Tauragės padangėje?(1) 

2013-10-25 09:02
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Nespėjome net apsidairyti, o vasarą jau pakeitė ruduo. Kaip gamtoje, taip ir madoje niekas nestovi vietoje. Spustelėjus šaltukui savo spintose ieškome šiltesnio palto ar striukės, o neradę norimo imame dairytis drabužių krautuvėse, stengdamiesi įsivaizduoti, kaip jie mums tiktų, mintyse dėliojame žurnaluose ar internete matytus iš pažiūros šiltus ir gražius žieminius drabužius ir batus.  Ar orams vis labiau šąlant po viršutiniais drabužiais sluoksniuojant minkštučius megztinius įmanoma atrodyti stilingai? Gatvėse nužvelgėme tauragiškius, keleto pasiteiravome, kaip jie renkasi aprangą ir kaip formuoja savo stilių

Janina

Neseniai su drauge pasišnekėjom, kad prieš laidodami į karstą jai turėtų įdėti mobilųjį telefoną (draugė labai plepi), o man – skrybėlę ir skarelę. Negalėčiau dabar mintyse suskaičiuoti, kiek aš jų turiu. Renkuosi pagal spalvą, perku ir naujas, ir senas. Šią derinau prie aprangos.

Dainora

Paltukas klasikinio, elegantiško stiliaus. Mėgstu Chanel stilių, į ją ir lygiuojuosi ieškodama sau drabužių. Manau, kad kiekviena mergina ir moteris privalo dėvėti ar bent savo garderobe turėti suknelę ar sijoną. Šiuo metu mano turimoje aprangoje dominuoja juoda, pilka ir raudona spalvos.

Greta

Kai išsirinkusi parduotuvėje pasimatavau šį paltą iš kart supratau, kad jis skirtas man. Vertinu patogumą. Pernai nepraeidavau pro oranžinės spalvos drabužius, norėdavau įsigyti. Labai traukė ta spalva.

Simona

Tai, ką dėvėsiu, renkuosi pagal nuotaiką, mano stilius laisvas. Mano darbas įpareigoja sekti madas, kiek žinau dabar labai madinga odinė apranga, animalistiniai raštai. Tauragėje stilingiausiai rengiasi jaunimas. Gal todėl, kad į juos dažniausiai atkreipiu dėmesį.

Nedas

Seku madas. Šį sezoną rudeninėje vyrų madoje dominuoja ryškios kelnės, mėlynos, žalios, ir nerti megztiniai. Stiliaus idėjų semiuosi iš žurnalo „Stilius“, skaitau internetiniuose puslapiuose. Dabar kaip tik internete ieškau Supermeno (animacinio filmuko herojaus – aut.past) diržo.

Giedrė

Savo stilių turėti reikia, nes kas madinga – laikina. Mano mėgstamas klasikinis stilius, mėgstu raudoną spalvą. Tai, kokius drabužius rengsiuosi priklauso nuo nuotaikos. Kartais juk nesinori būti pastebimai. Palyginus su Kauno jaunimu (studijuoju Kaune), tauragiškiai rengiasi madingai.

Kalbino ir fotografavo Margarita Pūdžiuvienė ir Karolina Stažytė

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras