Seniūnija: „Gyventojai neteisūs – pėsčiųjų perėjos matomos gerai“(7)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2016-08-31 16:51

Greta Martyno Mažvydo progimnazijos esanti pėsčiųjų perėja matoma gerai .Autoriaus nuotrauka  

„Tauragės kurjerio“ redakcijai paskambinusį mūsų miesto gyventoją stebina, kad šiemet prieš Rugsėjo 1-ąją neatnaujintos, neperdažytos, pėsčiųjų perėjos. Pasižvalgėme po miestą. Greta mokyklų įrengtos pėsčiųjų perėjos, laimei, nėra labai išblukusios, jos pažymėtos specialiu „Apsaugok mane“ ženklu.

Tiesa, gerai paieškojus galima Tauragės gatvėse rasti ir gerokai pablukusių, jau sunkokai įžiūrimų pėsčiųjų perėjų. Tačiau bent jau centrinėje miesto dalyje perėjos dar neblogai matomos.

Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Saugaus eismo komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė, pasakiusi, kad perėjos buvo atnaujinamos dar vasarą, patarė kreiptis į Tauragės miesto seniūno pavaduotoją Žilviną Majų.

– Jis koordinavo šiuos darbus ir suteiks jums išsamesnę informaciją. Jei gerai prisimenu, perėjos mieste buvo dažomos birželį, – patarė A.Norkienė.    

Seniūno pavaduotojas Ž.Majus kiek nustebo išgirdęs gyventojų pastabas.

– Visas Tauragėje esančias perėjas atnaujinome, perdažėme dar gegužės mėnesį. Visiškai neseniai – rugpjūtį atnaujinome visas greta mokyklų ir darželių esančias pėsčiųjų perėjas. O vos prieš keletą dienų ten nupiešėme ir specialius ženklus „Apsaugok mane“. Tikrai negaliu sutikti su jums skambinusiu žmogumi – perėjos gerai matomos. Suprantama, mes neatsakome už perėjas Gedimino, Šilalės ar Aerodromo gatvėse. Šias gatves prižiūri ir tvarko Tauragės regiono keliai – sakė Ž.Majus.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras