Kelininkai: pavojingų ruožų tame kelyje nėra(4)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2016-01-07 13:06

Įspėjamasis kelio ženklas informuoja – priekyje staigus posūkis, tačiau kelininkai tvirtina, kad šiame kelyje pavojingų ruožų nėra. Autoriaus nuotrauka

Slidžiame čiuožyklą primenančiame kelyje įvykusi skaudi avarija buvo tiesiog užprogramuota – tikina tuoj pat už Tauragės miesto ribos, Jatkančiuose, gyvenantys žmonės. Gruodžio 2-osios rytą eismo įvykio metu dubens ir rankos kaulų lūžius patyrusi moteris taip pat keiksnoja kelininkus, tačiau reikalauti iš jų žalos atlyginimo dėl patirto sveikatos sutrikdymo neketina. 

Kelias buvo it čiuožykla

Tauragės rajone, Jatkančių kaime, gyvenanti Lina gruodžio 2-osios rytą prisimins dar ilgai. Ir, deja, prisiminimai nebus itin malonūs. Sulaužyti dubens ir kairiosios rankos kaulai, ligoninėje praleistas visas mėnuo – štai tokios šio įvykio pasekmės.

Skaitytojams primename, kad ankstyvą gruodžio 2 dienos rytą Tauragėje (tiksliau, jau už miesto ribos), Melioratorių gatvėje, staigiame posūkyje nesuvaldytas Linos „Audi“ markės automobilis išslydo iš važiuojamosios eismo juostos ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „VW Sharan“. Tuomet į nelaimės vietą atskubėjo net po du ugniagesių gelbėtojų ir medikų ekipažus. „Audi 80“ vairavusią moterį ugniagesiai gelbėtojai iš stipriai sumaitoto automobilio išvadavo tik panaudoję specialią įrangą – Lina suknežintame automobilyje buvo prispausta. Įvykio metu stipriai nukentėjusią moterį medikai nugabeno į Tauragės ligoninę, iš kurios ji išleista visiškai neseniai – gruodžio 30-ąją. Kiek mažiau nukentėjusią „VW Sharan“ vairuotoją greitosios medicinos pagalbos ekipažas taip pat nugabeno į ligoninę.

Visi – ir ugniagesiai gelbėtojai, ir medikai, ir policijos pareigūnai, eismo įvykio liudininkai ir pro šalį važiavę vairuotojai tuomet stebėjosi itin slidžia kelio danga ir dėl aplaidumo vienbalsiai kaltino kelininkus. Ant kelio tą rytą išties buvo sunku stovėti.

Gyventojai: nematėme, kad kelią barstytų

Pasak kaulų lūžius vis dar besigydančios Linos, ugniagesiai tuomet kalbėjo, kad jiems, norint išvaduoti ją iš sumaitoto automobilio, net teko po kojomis pasiberti smėlio – ant čiuožyklą primenančio kelio gelbėtojai negalėjo išstovėti.

Prisiminti šią skaudžią nelaimę „Tauragės kurjerio“ redakciją paskatino kitos Jatkančių kaimo gyventojos skambutis. Gruodžio 2-osios rytą avarijoje nukentėjusių moterų kaimynė tvirtina, kad minėtasis kelio ruožas niekad nėra barstomas.

– Gyvenu čia jau 10 metų ir kiekvieną žiemą tas pat. Pašalus važiuojame drebėdami, ne didesniu nei 30 kilometrų per valandą greičiu. Ką daro kelininkai? Kodėl šio kelio niekad nevalo, nebarsto? – klausė moteris.  

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

 

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras