Autobusų parką pasiekė pirmieji nauji autobusai(4)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2017-10-02 07:46

Vasarą savo gaminamus autobusus Tauragei buvo pasiūliusi išbandyti Turkijos įmonė „Karsan“. „Facebook“ nuotrauka

Tauragės autobusų parkas sparčiai atsinaujina: jau nupirkti penki nauji autobusai, šiuo metu deramasi su bankais dėl lizingo, ir jau kitąmet į Tauragės gatves turėtų išriedėti dar 12 naujų autobusų.

Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius, pakalbintas „Tauragės kurjerio“, atskleidė, kad įmonė jau nusipirko naujų autobusų, dar ne visi pasiekė Tauragę, jų bus perkama ir daugiau – iš viso autobusų parkas pasipildys 17-a naujų autobusų.

– Dabar perkame 28 vietų „Iveco“ autobusus, pačius reikalingiausius tokiam rinkos segmentui. Pirmąjį turime jau nuo vasario, pravažiavo arti 100 tūkstančių kilometrų ir jokių problemų. Jo kaina – nuo 85 iki 90 tūkstančių eurų, priklausomai nuo komplektacijos. Iš viso tokie autobusai bus šeši: vienas „demo“ versija su 10 tūkstančių kilometrų rida, nupirktas apie 40 procentų pigiau. Jis važinėja su kabelinės televizijos reklama, gal pastebėjote. Trys tokie jau važinėja, du yra pakeliui į Tauragę, o dar vieną jau turime, bet netrukus jis važiuos į parodą Belgijoje – gamintojai paprašė, mes sutikome. Mums tai nieko nekainuos. Tai pagerinta versija. Visi šie autobusai važinės priemiesčio ir tarpmiesčio maršrutais, – informavo R.Martinavičius.

Pasak autobusų parko direktoriaus, jau deramasi su bankais dėl lizingo dar 12-ai naujų autobusų pirkti. Jei pavyks susitarti, Tauragę autobusai turėtų pasiekti maždaug kitų metų kovą. Direktorius dar negali pasakyti, nei kokios markės autobusai tai bus, nei kiek jie kainuos.

– Kai bankas praneš, kad lizinguos, skelbsime konkursą autobusams pirkti, tada viskas ir paaiškės. Tai, manau, bus po kokio mėnesio, – sakė R.Martinavičius. – O kol kas tik galiu pasakyti, kad norime pirkti autobusus su 25–30 sėdimųjų vietų ir su stovimosiomis vietomis.

Šiuo metu Tauragės autobusų parkas turi 32 autobusus, kasdien į reisus išvažiuoti turi 28 jų. Pasak direktoriaus, nauji autobusai palaipsniui keičia senuosius, kurie kur kas mažiau ekonomiški.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras