Užmirštame kampelyje dūzgia bendruomenė(3)

2008-04-04 06:00

Ant užliejamų Jūros krantų nedidelis Kriokiškių (Vilkyškių seniūnija) kaimelis veria tyla ir ramybe. 23 šeimos ten gyvena savo gyvenimą. Ant namų stogų tupintys gandrai, keli lankstantys mokiniai ir šalia kelio medinė nuoroda į Kriokiškių kaimo bendruomenės namus.

Apie šiame pasaulėlyje nuveiktus darbus, ambicingus planus ne kiekvienas žino. Reda Tamašauskienė – Kriokiškių kaimo bendruomenės pirmininkė. Pašnekovė sako darbų turinti tiek, kad vos viską suspėjanti. Jos ir aplinkinių žmonių iniciatyva kaimas ne tik išgražėjo, jame nuolat kviečiamos talkos. Jau vyksta paruošiamieji naujo aikštyno darbai, čia pat atsiras ir veikla, renginiai, į kuriuos kriokiškiečiai rengiasi ateiti itin vieningai ir noriai. Kaimo viduryje jau išlygintas nemažas žemės plotas, kuris netrukus virs aikštynu. Atsiras krepšinio, tinklinio aikštelės, supynės, pavėsinės.

Pašnekovė prisimena bendruomenės kūrimosi pradžią. Dabartinė jų buveinė, susirinkimų ir švenčių vieta – buvusi Kriokiškių kaimo mokykla. Reikėjo ir baldų, ir darbo buvo nemažai tvarkant aplinką.

- Šį savaitgalį surengėme ekskursiją į Rumšiškes, – entuziastingai kabėjo R.Tamašauskienė.

Didelį ūkį turinti R.Tamašauskienė pasakojo, kaip neseniai linksmai šventė bendruomenės narių vaikų krikštynas. Susiburia jie ir per kiekvieną didesnę šventę.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras