Mokyklinis autobusas pateko į avariją (1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-10-13 12:19

Redakcijos archyvo nuotrauka

Spalio 12-ąją, apie 15.15 val., Vilkyškių seniūnijos Nausėdų kaime (Pagėgių savivaldybė) po pamokų namo mokinius veždamas mokyklinis autobusas pateko į avariją. Autobuso vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Policijos atstovai informuoja, kad vakar kelyje Mociškiai–Vėžininkai–Nausėdai blaivus vyras, gimęs 1985 m., automobiliu „Volkswagen“ važiuodamas žvyruotu keliu nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešinga kryptimi važiavusiu mokykliniu autobusu IVECO DAILY, kurį vairavo blaivus vyras, gimęs 1979 m.

Kaip praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, po eismo įvykio į ligoninę buvo pristatyti abiejų automobilių vairuotojai ir du mokyklinio autobuso keleiviai, gimę 1998 ir 1999 metais. Kurios mokyklos autobusas pateko į avariją, neatskleidžiama.

Po medikų apžiūros Tauragės ligoninėje 3 eismo įvykio dalyviai išleisti gydytis ambulatoriškai. Mokyklinio autobuso vairuotojas paguldytas į traumatologijos skyrių.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras