Girti pagėgiškiai dusyk užsipuolė policininkus(1)

„Pagėgių žinių" inform. | info@kurjeris.lt

2012-11-22 06:22

Lapkričio 6–17 dienomis Pagėgių policijoje pradėta 12 ikiteisminių tyrimų. Tarp tiriamų įvykių – du atvejai, kai buvo užpulti policijos pareigūnai, sugadintas tarnybinis transportas, suplėšyta tarnybinė uniforma. Neatsilieka ir vaikai: mokyklinukai taip susipešė, kad vienam lūžo ranka.

Nė viena savaitė neapsieina be vagysčių – šių nusikaltimų suvestinėje daugiausia. Guduose, neužrakintoje ūkinės paskirties patalpoje, E.T. pasigedo benzininio pjūklo. Vilkyškiuose, kavinėje-bare, iš salės vagis nugvelbė medinę kėdę, o iš pagalbinių patalpų dingo vienai darbuotojai priklausęs mobiliojo ryšio telefonas. Lumpėnuose pažįstamas vyriškis išgertuvių metu iš 1956 m. gimusio A.L. pavogė 300 litų. Iš įmonei priklausančios technikos, paliktos Vilkyškiuose, vagys pavogė apie 220 litrų dyzelinio kuro. Šiame miestelyje dyzelinas (15 l) dingo ir iš privataus G.E. traktoriaus, stovėjusio namų kieme. Vagys išsinešė ir įrankius. Mociškių k. iš G.L sodybos dingo 16 vnt. aliuminio talpų.

Rukuose pastebėta, kad apgadintos Stoniškių bendruomenės namų pastato durys. Į patalpas vagys nepateko. Pagėgiuose, Vilniaus gatvėje, esančioje gimnazijoje aptiktas sugadintas klasės kompiuteris, pavogtos jo detalės.

Pagėgių pagrindinėje mokykloje susimušė du mokiniai: 1997 m. gimęs M.G. ir 1999 m. gimęs T.K. Muštynės vyko mokyklos koridoriuje, besipliekiantieji griuvo ant žemės, jaunesniajam muštynių dalyviui prireikė medikų pagalbos – konstatuota, kad berniukui lūžo ranka. Darbo metu susižalojo 1973 m. gimęs V.J. Vyras dirbo statybos objekte Šilgaliuose.

Strepeikių kaime neblaivi 1985 m. gimusi R.Š. įžeidinėjo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūną, suplėšė jo tarnybinę uniformą ir sugadino šviesą atspindinčią tarnybinę liemenę. Moteris girtumą tikrintis atsisakė, tad laikoma, jog ji buvo sunkiai apgirtusi. Moteris kaltinama pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius: pasipriešinimą pareigūnui bei jo įžeidimą. Pirmasis numato atsakomybę iki 3 metų nelaisvės, antrasis – iki 2 m.

Dar vienas panašus įvykis užfiksuotas savaitgalį – lapkričio 17 d. vakare Rukuose. Į policijos pareigūnų akiratį pakliuvęs 1971 m. gimęs Ž.B. vadino pareigūnus necenzūriniais žodžiais, jėga priešinosi policijos patruliui taip, kad net išdužo tarnybinės mašinos durelių stiklas. Vyriškis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas sunkus girtumas.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras