Neblaiviems pagėgiškiams atsirūgs pasienyje rodyta drąsa(2)

balsas.lt | info@balsas.lt

2009-07-15 11:09

Pasienyje su Rusija pro pasieniečių užkardą automobiliu demonstratyviai zujusiems neblaiviems pagėgiškiams gresia rimti nemalonumai ir didelės baudos. Antradienio popietę Pagėgių savivaldybės Plaškių kaime pro Valstybės sienos apsaugos tarnybos Plaškių užkardą kelissyk dideliu greičiu pralėkė automobilis BMW. Pasieniečiai nutarė patikrinti įtartinos mašinos vairuotoją ir nurodė jam sustoti. Tačiau šis nepakluso ir padidinęs greitį nuvažiavo link kelio Jurbarkas-Klaipėda.

Tarnybiniu visureigiu pasieniečiai jį nusivijo. Vietiniais keliais bėglys pasiekė Šilgalių kaimą, kur buvo užspeistas aklagatvyje.

Iš automobilio iššoko ir bėgti leidosi trys vyrai, tačiau buvo sulaikyti.

Akivaizdžiai neblaivi trijulė buvo nugabenta į Plaškių užkardą. Pasieniečiai išsiaiškino, kad automobilį vairavo 21-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas. Jam nustatytas 2,52 promilės girtumas. Šis asmuo neturi vairuotojo pažymėjimo, tačiau neblaivus vairuodamas jau buvo įkliuvęs ir birželį.

Automobilio keleiviai, 20-metis ir 29-erių Pagėgių savivaldybės gyventojai, taip pat buvo neblaivūs. Jiems nustatytas 1,99 ir 2,80 promilės girtumas. Jiedu pasienio ruože buvo be privalomų asmens dokumentų, todėl pasieniečiai vyrams dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo pradėjo administracinės bylos teiseną.

Kur kas daugiau nemalonumų turės automobilio vairuotojas. Už nepaklusimą uniformuoto pareigūno reikalavimui sustabdyti transporto priemonę jam pradėta administracinės bylos teisena. Už tai numatoma bauda nuo 3 iki 4 tūkst. litų.

Jam pradėta administracinės bylos teisena ir už automobilio vairavimą neblaiviam neturint teisės vairuoti.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

2009-07-09 12:51

Jūsų komentaras