Pagėgių savivaldybė atsisveikino su direktoriumi(6)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-03-18 13:38
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Iš Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus posto pasitraukė beveik dvi kadencijas jame išdirbęs Vaidas Bendaravičius. Autorės nuotrauka

Kovo 14-ąją Pagėgių savivaldybės taryba rinkosi į neeilinį posėdį. Darbotvarkės klausimo būta vieno: garbingai iš pareigų atleisti administracijos direktorių Vaidą Bendaravičių. Pareigūnas nuo šiol vadovaus Šilutės miškų urėdijai. Laisvoms pareigoms eiti kovo mėnesio pabaigoje bus rengiamas konkursas.

V.Bendaravičius Pagėgių savivaldybės administracijai vadovavo pastaruosius septynerius metus. Anksčiau jis beveik tiek pat laiko dirbo girininku.

– Specialiai dėl manęs buvo sušauktas tarybos posėdis. Kaip tik šiandien mane atleidžia. Ką prisidirbau? Laimėjau konkursą urėdo pareigoms eiti, – praėjusį penktadienį liūdnai džiugią žinią pranešė V.Bendaravičius.

Į Pagėgių savivaldybės tarybos posėdžių salę penktadienį pageidaujančiųjų atsisveikinti, pasakyti gerą žodį į kitą darbovietę išleidžiamam administracijos direktoriui prisirinko gausus būrys. Paskutinis šios tarybos posėdžio akcentas – meras Virginijus Komskis pakvietė visus bendrai nuotraukai.

Urėdo pareigas vyras pradeda eiti šiandien – kovo 18-ąją. Miškininko inžinieriaus specialybę V.Bendaravičius įgijo 1996 m. baigęs Lietuvos žemės ūkio akademiją. Yra dirbęs girininku Jurbarko miškų urėdijoje. Jo tėtis Juozas ir sutuoktinė Dainora – taip pat miškininkai. Pagėgių savivaldybėje V.Bendaravičius dirbo nuo 2007 m., buvo partijos „Tvarka ir teisingumas“ (liberalai demokratai) Pagėgių skyriaus narys.

Manoma, kad konkretus asmuo, kuriam bus patikėtos administracijos direktoriaus pareigos, paaiškės kovo 27 d. šaukiamame tarybos posėdyje. Pateiktos trys kandidatūros: Pagėgių savivaldybės administracijos Architektūros, gamtosaugos ir paminklosaugos skyriaus vedėja Dainora Butvydienė, vietos veiklos grupės „Pagėgių kraštas“ administracijos vadovas Sigitas Stonys ir UAB „Meliovesta“ direktorius Bronislovas Budvytis. Labiausiai tikėtina, kad bus pasirinkta D.Butvydienės kandidatūra. Ji jau yra dirbusi administracijos direktore, direktoriaus pavaduotoja. Visi trys kandidatai yra partijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras