Kada „valstiečių“ vadas sako tiesą?(25)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-03-30 11:22

Iveta Skurvydienė, Vytautas Navickas, Tauragės meras Sigitas Mičiulis ir Eduardas Anulis

Praėjusią savaitę sudaryta išrinktojo mero Sigito Mičiulio plačiąja „pakrikštyta“ koalicija. Iškilmingai miesto širdyje – Pilies aikštėje delnais sukirto liberalai Iveta Skurvydienė ir Sigitas Mičiulis, konservatorius Vytautas Navickas bei Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tauragės skyriaus pirmininkas Eduardas Anulis. Pastarasis vos prieš keletą savaičių ranką, pasirašydamas kitą koaliciją, spaudė kitiems – „tvarkiečiui“ Silverijui Statkui ir socialdemokratui Pranui Petrošiui. Tuomet „valstiečių“ atstovas tvirtino, kad jo parašas tvirtas it uola, šįkart ištikimybę demonstruoja jau naujiems partneriams. Tai kada gi Eduardas Anulis sako tiesą?

Kitus priimtų su išlyga

Trečiadienį naujoji koalicija „Facebook“ socialiniame tinkle išplatino naujosios koalicijos vadų nuotrauką su išrinktojo mero pranešimu. Jame teigiama, kad koalicijos sutartis pasirašyta antradienį. Dėl valdančiosios daugumos Tauragėje sutarė trys partijos: Liberalų sąjūdis, konservatoriai bei Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Naujoji koalicija labai trapi – vos vienu daugiau už mažumą.

Išrinktasis Tauragės meras Sigitas Mičiulis pabrėžia, kad durys į koaliciją atviros kiekvienam tarybos nariui, kuris yra pasirengęs dirbti Tauragės žmonių labui. Naująją valdančiąją daugumą sudaro 12 šių partijų tarybos narių ir meras liberalas Sigitas Mičiulis.

Koalicija įvardijo pirmuosius būsimus savo darbus: įvertinti ekonominę situaciją rajone ir priimti sprendimus, kurie paskatintų pritraukti investicijas į Tauragę ir sukurti naujų darbo vietų.

„Skaidrus ir profesionalus tarybos darbas Tauragės žmonių labui. Toks yra mano svarbiausias reikalavimas naujajai rajono tarybai. Daugiau investicijų, daugiau naujų darbo vietų, mažesni komunaliniai mokesčiai – sieksiu, kad žmonės pamatytų ir pajaustų teigiamus pokyčius rajone“, pranešime spaudai pažymi S.Mičiulis.

Jis dirbti žmonių gerovei kviečia visus tarybos narius. „Mielai siūlome prie koalicijos prisijungti kitų partijų išrinktuosius tarybos narius, tačiau jų pageidavimai ir bendradarbiavimo pasiūlymai turėtų būti realūs ir įgyvendinami“, – rašo pranešime S.Mičiulis.

„Jau nutrauksim“

– Jau tą ankstesnę koaliciją nutrauksim, – praėjusį antradienį, kai koalicijos sutartis buvo pasirašyta, „Tauragės kurjeriui“ sakė savivaldybės kontroliuojamos įmonės „Tauragės vandenys“ direktorius, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tauragės skyriaus pirmininkas Eduardas Anulis.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje versijoje (Nr. 24).

Skaityti komentarus (25) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras