Baltijos jūros valstybių geografijos olimpiadoje – ir tauragiškis(2)

2015-07-09 08:56

Versmės gimnazijos moksleivis Domantas Pukelis

Latvijos mieste Valmieroje vyko antroji Baltijos jūros valstybių geografijos olimpiada. Joje dalyvavo Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos moksleivių komandos. Visoms šalims atstovavo mokiniai, kurie gins tų šalių garbę rugpjūčio mėnesį pasaulinėje geografijos olimpiadoje Rusijoje, kiti ypač gabūs moksleiviai. Lietuvos geografijos mokytojų asociacija į šią olimpiadą-stovyklą delegavo 7 atstovus. Tarp jų ir „Versmės“ gimnazijos moksleivį Domantą Pukelį.

Olimpiada vyko netradiciniu formatu. Greta įprastinio varžymosi atskirose rungtyse olimpiados dalyviai įgijo daug dalykinių ir metodinių žinių. Aplinkos tyrimų užduotys buvo atliekamos Valmieros miesto valymo įrenginių įmonėje, molio karjere, sąvartyne, moderniai rūšiuojančiame atliekas, o išsiskiriančias dujas panaudojančiame elektrai gaminti.

Du Lietuvos mokiniai šioje olimpiadoje užėmė antrąją ir trečiąją vietas. Džiaugiamės jų pasiekimais, o kartu ir Domantu, nes jam tai buvo puiki galimybė įgyti vertingos patirties, praplėsti akiratį, garsinti Tauragės vardą.

Jūratė Orlovienė, „Versmės“ gimnazijos geografijos mokytoja

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras