Užuojauta ponui merui ir jo pavaldiniams, reiškiantiems nepagarbą žmonėms(35)

Donatas SIMAITIS

2017-08-24 07:34

Tarailių gyventojas Donatas Simaitis

Teatras prasideda nuo rūbinės, o tikras gaspadorius vertinamas pagal tvarką kieme. Tarailių gyventojų vardu už nepagarbą žmonėms ir biurokratinius atsakymus į paklausimus ir prašymus dėl gyvenvietės tvarkymo reiškiu užuojautą valdininkams. 

Žmonės norėjo ir nori kitokio valdininkų požiūrio į skaudžias socialines problemas. Nauja valdžia jau treti metai bando dirbti, bet pradėjusi valdyti rajoną neapžiūrėjo gatvių, šaligatvių, nesikalbėjo ir nediskutavo apie bendrą miesto tvarką su žmonėmis, įskaitant ir Tarailių gyvenvietę. Šioje gyvenvietėje situacija sudėtinga: Šlaito gatvėje – tik vienas susidėvėjęs šaligatvis, gatvės tarp daugiabučių namų neasfaltuotos. Ko gero, tai vienintelės tokios vietos mieste. Niekur nedingo perėjų, apšvietimo ir kitos problemos.

Gyventojai ne kartą dėl to kreipėsi į valdžią, bet sprendimų nebuvo. Pagalbos prašė „Tarailių rato“ bendruomenė, buvę seniūnaičiai ir aš pats kreipiausi į seniūną.

Perskaičius savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio atsakymą (2017 05 25, Nr. 19-2205) į „Remeks“ bendrijos prašymą ir šio valdininko išvedžiojimus „Tauragės kurjerio“ žurnalistei („Tauragės kurjeris“, 2017 m. Nr. 61), darosi labai liūdna ir graudu, kad taip neseniai atėję į valdžią valdininkai tapo tipiškais valdininkais blogąja to žodžio prasme – primityviais biurokratais.

Meras ir tarybos nariai naudojasi mokesčių mokėtojų lėšomis transportui, o Tarailiai taip netoli – todėl kviečiu, atvažiuokite!

Skaityti komentarus (35) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras