IR odontologijos namai – nauja, moderni ir svetinga klinika Tauragėje(18)

2018-10-05 06:33

Jaukumas, svetingumas, paslaugumas – tai žodžiai, kuriais paprastai apibūdiname namus, į kuriuos gera užsukti. O kodėl gi taip negalėtume apibūdinti ir klinikos? Mums įprasta manyti, kad gydymo įstaigos būna tik šaltos ir sukeliančios nemalonius jausmus, tačiau „IR“ ODONTOLOGIJOS NAMAI nusprendė pakeisti šį požiūrį. Svetingumą ir jaukumą klinikos gydytojai kuria ne tik komfortišku interjeru, bet pirmiausiai šiltu ir betarpišku bendravimu, nuoširdžiais patarimais ir asmeniniu dėmesiu kiekvienam pacientui.

Odontologų šeima

 „IR“ ODONTOLOGIJOS NAMAI – tai šeimos klinika, įkurta dviejų kraštiečių: Ievos ir Ramūno, kurių inicialai susijungia klinikos pavadinime. Odontologę Ievą Gudjonytę-Karosevičienę ir odontologą-ortopedą, implantuojantį gydytoją Ramūną Karosevičių suvedė ne kas kitas, o jų profesija. Pamilę mediciną, netrukus pamilo ir vienas kitą. Abu odontologai kelerius metus sėmėsi patirties iš geriausių gydytojų, stažavosi užsienyje, taip pat dirba kitose Lietuvos klinikose, o visai neseniai įsikūrė naujuose savo namuose Tauragėje, kur atidarė ir nuosavą kliniką.

„Sukūrę šeimą, padrąsinome vienas kitą imtis iniciatyvos ir kurti savo kliniką“, – pasakoja Ieva Gudjonytė-Karosevičienė. Jai pritaria ir odontologas Ramūnas Karosevičius: „Jau seniai gvildenome šią mintį. Turėjome aiškią viziją ir tikslą – pasiekti geriausius gydymo rezultatus, nes tik turėdamas savo kliniką tu įgauni laisvę rinktis gydymo būdus, medžiagas, su kuriomis dirbi, ir žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis“.

Prioritetas – skirti pakankamai dėmesio žmogui

Vienas didžiausių klinikos prioritetų – skirti pakankamai laiko žmogui, ko dabar itin dažnai pacientai pasigenda medicinos srityje. „Mums labai svarbu išklausyti, patarti, detaliai paaiškinti gydymo planus, galimas alternatyvas. Juk ne visi yra baigę medicinos studijas, todėl natūralu, kad pacientams kyla daug klausimų, į kuriuos negalima atsakinėti paskubomis“, – teigia R.Karosevičius. „IR“ ODONTOLOGIJOS NAMŲ tikslas yra su pacientais bendrauti ir jais rūpintis taip, kad jie jaustųsi kuo patogiau ir galėtų pamiršti baimę odontologams. Visos šiuolaikinės odontologijos priemonės leidžia tai pasiekti.

Nuo dantų plombavimo iki implantacijos

Šią savaitę Tauragėje duris atvėrę „IR“ ODONTOLOGIJOS NAMAI teikia visas svarbiausias odontologijos paslaugas. Taigi iškilusias dantų problemas galima išspręsti kompleksiškai vienoje vietoje, nevažinėjant per kelis miestus. Priešingai – tai gydytojai specialistai atvyksta pas pacientus į kliniką, nes, be Ramūno ir Ievos Karosevičių, joje taip pat dirba kitų specializacijų odontologai.

Klinikoje teikiamos šios paslaugos: implantavimas, protezavimas, burnos chirurgija, dantų plombavimas, šaknies kanalų gydymas, burnos higiena, dantų balinimas. Taip pat visuomet laukiami ir mažieji pacientai. Klinikos odontologai yra baigę specialius mokymus, todėl puikiai išmano, kaip sutaisyti dantukus net pačiam didžiausiam nenuoramai.

Klinikos atidarymo proga – specialus pasiūlymas

„IR“ ODONTOLOGIJOS NAMŲ šeimininkai labai laukia visų, norinčių susipažinti, taigi kviečia į svečius! O kad užsukti būtų drąsiau, iki lapkričio 30 d. klinikoje taikomos išskirtinės sąlygos dantų gydymui: nemokama dantų apžiūra ir gydymo plano sudarymas bei 15 proc. nuolaida implantacijai.

„IR“ ODONTOLOGIJOS NAMAI jūsų laukia adresu: 
T.Ivanausko g. 84, Tauragė
Tel. 8 660 97 000
El. p. info@irodontologijosnamai.lt
www.irodontologijosnamai.lt

Užs. Nr. 155

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras