Kelionės pakeitė gyvenimą(0)

2019-09-17 12:45

Audrius baigęs mokyklą įstojo mokytis medicinos. Dabar prisiminęs praeitį vyras neslepia, kad labiausiai jį tą skatino daryti šeima. Pats tapti mediku jis per daug netroško. Studijuoti nebuvo lengva ir dar pirmaisiais metais Audrius susidūrė su gana dideliais sunkumais. Galiausiai jis nusprendė mesti studijas ir išbandyti save svetur. Dabar jis save pristato kaip keliautoją ir teigia, kad kelionės privertė į viską žiūrėti kitaip.  

Pirmiausia išvyko dirbti į Angliją

Metęs studijas Audrius nesulaukė didelės tėvų paramos, o norėdamas užsidirbti išvyko laimės ieškoti į Angliją. Viename Liverpulio bare vyras dirbo barmenu. Ten jam sekėsi gana neblogai ir kišenės darėsi vis pilnesnės.

„Manau, kad man pasisekė. Su pažįstamų pagalba susiradau tikrai gana neblogą, gerai apmokamą barmeno darbą. Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad dirbsiu barmenu – jei lažybų bendrovės leistų už tai statyti, būčiau statęs, kad to niekada nebus, tačiau gavau tokį darbą ir dėl to džiaugiuosi. Ten susitaupiau. Kol gyvenau Lietuvoje, tai daug ko sau neleisdavau, o čia tiesiog pinigų likdavo pakankamai.

Būtent tada pradėjau keliauti, nes žinote – iš Liverpulio ar Londono gali skristi labai daug krypčių“, – pasakojo Audrius.

Kelionės privertė į pasaulį žiūrėti kitaip

Pirmiausia Audrius išvyko atostogų į Italiją, o vėliau lankėsi Ispanijoje. Jam taip patiko, kad beveik visus laisvus pinigus pradėjo skirti kelionėms.

„Tiesiog pasikrauni naujų įspūdžių, tai išlaisvina ir verčia kitaip žiūrėti į pasaulį. Supranti, kad tavo kasdieniai rūpesčiai yra labai maži, ir tai yra labai gerai. Dabar aš dirbu paprastą vadybininko darbą, tačiau turiu patyręs tokių nuotykių, apie kuriuos kiti gali tik pasvajoti“, – sakė Audrius.

Darykite tai, ką norite

Audrius visiems jauniems žmonėms dabar turi tik vieną patarimą. Pasak vyro, gyvenime reikia daryti tai, ką norite, o galiausiai jūsų pasiekimai turi rūpėti tik jums pačiam.

„Tave supantys aplinkiniai žmonės nuolat keičiasi. Taip jau sutvertas šis pasaulis ir tik tu pats turi vertinti, kas gyvenime yra gerai ar blogai. Mano galva, gyvenimas yra gana trumpas, tad pagrindinis tikslas turėtų būti patirti kiek įmanoma daugiau įvairių nuotykių. Darykite tai, ką jums sako širdis. Jeigu nenorite mokytis – jūsų pasirinkimas, galėsite tą padaryti ir vėliau. Paprasčiausiai džiaukitės gyvenimu. Galbūt jums patinka lažybos, o gal jūs norite tapti gėlių pardavėju ar dar kuo nors. Siekite to, ko norite jūs, o ne aplinkiniai“, – mintimis dalijosi Audrius.

Užs. Nr. 110

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras