Visbaruose vaikai mokysis žvejoti (0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2015-10-01 14:19

Renaldo Malycho nuotrauka

Spalio 3 d. visoje Lietuvoje prie vandens telkinių susirinks daugybė vaikų – vyks socialinė akcija „ŽvejOK 2015“. Akcijos metu daugiau nei 500 globojamų vaikų bus supažindinami su mėgėjiška žūkle ir kartu su žinomais Lietuvos žvejais bei savanoriais mokysis žvejybos paslapčių. Prie akcijos prisijungs ir Tauragės apskrities vaikai.

Šeštadienį, nuo 10 iki 14 val., prie Visbarų žuvininkystės tvenkinių (Visbarų k., Tauragės r.), kaip informavo akcijos koordinatorius tauragės apskrityje Rolandas Dedura, susirinks apie 50 vaikų iš Tauragės, Šilalės, Jurbarko rajonų, Pagėgių savivaldybės vaikų globos namų.

Akcija vyks Vilniaus, Kauno, Utenos, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Telšių, Tauragės, Alytaus ir Marijampolės apskrityse esančiuose privačiuose vandens telkiniuose. Vaikus žvejybos mokys akcijos globėjas Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, garbės žvejai ir savanoriai iš visos Lietuvos. Vaikai bus mokinami žvejoti plūdine meškere. Renginio metu bus organizuojamos žūklės varžybos, o daugiausiai žuvų pagavę vaikai bus apdovanoti rėmėjų prizais

„ŽvejOK 2015“ – socialinė akcija, kurios tikslas yra supažindinti globojamus vaikus su atsakingu laisvalaikio leidimo būdu – mėgėjiška žūkle ir kartu su profesionalais išmokti žvejybos paslapčių.

Iki 2014 m. gruodžio 31 d. Lietuvoje globa buvo nustatyta 9684 vaikams. 2014 m. pabaigoje vaikų globos namuose augo 3562 vaikai, šeimoje globojama 5681 vaikas, šeimynose – 441 vaikas. Didžioji dalis institucijoje globojamų vaikų yra 12–17 metų amžiaus.

Akcijos metu būsimą rekordą „Daugiausia vienu metu žvejojančių vaikų“ fiksuoti sutiko rekordų agentūra „Factum“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras