Teniso fanui pigūs skrydžiai leido įgyvendinti svajonę(0)

2015-10-02 14:00

Paulius iš Vilniaus – itin didelis teniso fanas. Laisvalaikiu vyras žaidžia pats, taip pat be proto mėgsta sekti šios sporto šakos varžybas. Vyras prisipažįsta, jog nuo vaikystės norėjo pamatyti bene didžiausią prestižą teniso pasaulyje turintį Vimbldono turnyrą.

Šį troškimą Paulius įgyvendino praėjusią vasarą. Pasak jo, noras būtų realizuotas dar anksčiau, jei jis būtų žinojęs, jog šiais laikais keliauti galima taip pigiai.

Pirmą kartą skrido lėktuvu

Paulius ne vienam draugui yra sakęs, jog vieną dieną tikrai savo akimis matys svarbiausias Vimbldono kovas. Galiausiai bičiulis Romas paprasčiausiai pasiteiravo, kodėl Paulius vis dar delsia.
„Kai jis manęs paklausė, kodėl aš tik kalbu ir neįgyvendinu savo noro, aš šiek tiek pasimečiau. Pasakiau,jam, kad tai labai brangu, juk žinojau, kad daug kainuoja lėktuvų bilietai, be to, reikėtų rūpintis nakvyne, bilietais į susitikimus“, – situaciją prisiminė Paulius.

Tuomet Romas bičiuliui paaiškino, jog skrydžiai šiais laikais išties gali kainuoti nebrangiai ir jau po mėnesio Paulius pirmą kartą skrido lėktuvu: „Draugas mane paprotino, įsitikinau, kad aviabilietai tikrai nėra tokie brangūs ir paskaičiavęs visus resursus supratau, kad galiu vykti. Jau netrukus skridau lėktuvu, vykau įgyvendinti savo svajonės“.

Padarė labai didelį įspūdį

Pauliaus teigimu, jo lūkesčiai buvo pateisinti su kaupu. Nors už pačius bilietus į teniso mačus teko pakloti gana apvalią pinigų sumą, tačiau vyras tikrai dėl to nesigaili ir ateityje netgi ketina kartoti savo kelionę.

„Bilietai į pačius teniso kortus kainavo daug, bet kai skrydžiai nėra brangūs, tai vis tiek nesigavo tiek daug, kiek aš galvojau. Na, aš tikrai nesigailiu išleidęs daug pinigų tam, kad patekčiau į teniso kortus, kadangi tikrai buvo neįtikėtinas reginys, viršijęs visus mano lūkesčius“, – džiaugėsi Paulius.

Deja, vyrui nepavyko įsigyti bilieto į Vimbldono finalą – jie buvo išparduoti gerokai anksčiau. Visgi Paulius džiaugiasi, jog iš perpardavinėtojų sugebėjo gauti bilietą į pusfinalio dvikovą tarp Rogerio Federerio ir Andy Murray.

„Norėjau į finalą, tačiau pats žinojau, kad gauti bilietą ten yra praktiškai neįmanoma. Labai džiaugiuosi, kad pavyko pamatyti pusfinalio susitikimą, kuriame žaidė Federeris ir Murray. Bilietą gavau iš perpardavinėtojų, kaina buvo užkelta, tačiau tikrai nesigailiu, juk tai aukščiausios klasės teniso meistrai ir žiūrėti į juos tokio lygio turnyre yra tiesiog pasakiškas jausmas“, – išvyką į Londoną prisiminė Paulius.

Sustoti neketina

„Jaučiuosi kaip narkomanas – šiek tiek paragavęs negaliu sustoti“, – juokavo teniso gerbėjas. Taip Paulius prasitarė apie naują siekį – kitąmet aplankyti kitą didžiojo kirčio turnyrą „French Open“.

„Man taip patiko Vimbldonas, kad kitais metais ketinu vykti į Paryžių ir aplankyti atvirąsias Prancūzijos teniso pirmenybes. Kol kas nežiūrėjau bilietų kainų, tačiau tikiu, kad greitai.lt pateiks išties patrauklių variantų. Santaupų turiu, jau kalbėjau su darbdaviu, kad tuo metu norėčiau atostogų, todėl manau, kad galėsiu įgyvendinti savo troškimą“, – džiaugėsi Paulius.

Ateityje vyras norėtų pamatyti ir didžiojo kirčio turnyrus JAV bei Australijoje,.Tiesa į pastaruosius 26-erių vyras vyktų nebent po kelerių metų: „Žinoma, būtų nuostabu nuvykti ir į JAV bei Australijos atvirąsias teniso pirmenybes, visgi šios šalys toli, todėl tikiuosi, kad tai padarysiu tolimesnėje ateityje. Nors dabar tokių galimybių ir neturiu, tačiau viliuosi ir tikiu, jog vieną dieną galėsiu pasigirti aplankęs visus didžiojo kirčio turnyrus“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras