Tauragės fontanas į dešimtuką nepateko(10)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-09-12 09:04

Tauragės fontanas. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Kelionių portalas pamatyklietuvoje.lt vasarą rinko gražiausią šalies fontaną. Balsuoti buvo galima ir už naująjį muzikinį Tauragės fontaną, tačiau šis į dešimtuką nepateko.

Gražiausio fontano rinkimus organizavęs portalas pamatyklietuvoje.lt ir Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija (LTICA) iš visų Lietuvos fontanų atrinko gražiausiojo rinkimams net 35. Visi jie varžėsi dėl gražiausiojo vardo, o portalo skaitytojai galėjo aktyviai reikšti savo nuomonę balsuodami. Kiekvienas balsuojantis galėjo rinkti net tris gražiausius fontanus.

Beveik ketvirtadalį visų balsų surinko ir gražiausio Lietuvos fontano vardo nusipelnė muzikinis Druskininkų fontanas. Už jį balsavo net 26,7 proc. skaitytojų. Šis objektas įkurdintas pačioje Druskininkų širdyje, prie Gydyklų parko ir veikia nuo 2011 metų.

Druskininkų fontanas. Gintaro Vitulskio nuotrauka

Antruoju gražiausiu fontanu paskelbtas Utenoje, Dauniškio ežere esantis fontanas. Balsų jis surinko vos procentu mažiau – 25,5 proc. Įdomu tai, kad šis įspūdingas muzikinis fontanas taip pat veikia nuo 2011 metų.

Utenos fontanas. Benjamino Pakenio nuotrauka

Trečioje vietoje puikuojasi ne taip toli nuo Tauragės esantys Marijampolės Poezijos parko šviečiantis fontanas.

Marijampolės fontanas. I.Šalaševičiaus nuotrauka

Labai nedaug nuo Marijampolės fontano atsiliko įspūdingas ir kitur nematytas sūkurinis Butrimonių fontanas. Vanduo šiame įrenginyje sukasi it sūkurys stikliniame inde.

Keliones po šalį skatinantis portalas pamatyklietuvoje.lt skelbia visą žemėlapį, kuriame galima rasti daugybę gražiausių fontanų. Jį rasite čia. Taip pat ir skaitytojų išrinktą fontanų dešimtuką. Kol neprasidėjo žiemos šalčiai, dar galima pasidžiaugti spalvotais ir muzikaliais vandens purslais.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras