Pamestinukę kalaitę rado pririštą prie laiptų turėklų(0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-01-31 13:59

Klausydamasi žurnalistės ir Birutės pašnekesio Rastutė rodė, ko išmoko. Autorės nuotrauka

Savo augintinių norintys atsikratyti šeimininkai nejaučia ribų. Prieš du mėnesius prie savo namo laiptų turėklų pririštą šunelį radusi Birutė Laktionkina vis dar tikisi, kad gyvūną išmetę žmonės atsilieps.

– Dėjau skelbimus į laikraštį, bet va, matote, ji vis dar su mumis. Žinoma, jai čia gerai, kaip rūmuose. Ir nusipenėti spėjo. Rastutė (toks pamestinukės naujasis vardas, – red.) gražiai tarnauja, tai mes jai ir duodame, – juokiasi moteris.

Kalaitė, kaip sako Birutė, buvo pririšta vakare, sutemus. Svetimas žmogus, kad pririštų šunį, turėjo įeiti pro gyvenamojo namo vartelius, užlipti laiptais prie namo lauko durų. Gyvūnas jį radus buvo sutrikęs ir alkanas.

– Dar su vyru svarstėme, ką daryti. Buvo kilusi mintis atrišti ir paleisti. Daviau paėsti, ištuštino visą konservų pakuotę, – pasakojo Birutė.

Moterį stebina žmonių beširdiškumas, anot jos, paliktoji kalaitė jauki ir pastebimai buvo auginta su meile. Mudviem šnekantis striktelėjo ant stalo ir lyžtelėjo šeimininkę. Pasilabino ir su šių eilučių autore – kilstelėjo dešinę letenėlę.

– Bet kur žmogaus širdis taip palikti šunelį? – retoriškai klausė Birutė. – Bėda ta, kad negalime jos pasilikti, nes turime katę. Juodvi su Mice nesutaria. Katė labai pikta ant Rastutės.

Birutė prašo atsiliepti norinčius priglausti kalaitę arba buvusius jos šeimininkus.

Prieš savaitę rašėme apie miške su būda rastą nugaišusį šunį. Tada Lietuvos gyvūnų globos draugijos Tauragės skyriaus pirmininkas Sigitas Klymantas įvykį aiškino tuo, kad gausėja savo augintinių norinčių atsikratyti šeimininkų. Gyvūnų mylėtojo nuomone, kalta naujoji privaloma gyvūnų ženklinimo mikroschemomis tvarka.

Savivaldybės darbas

Kaip vertinate savivaldybės darbą?

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras