Kadenciją baigiantis Sigitas Mičiulis išrinktas Metų meru(50)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-03-25 09:22

Sigitas Mičiulis. Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka

Naujienų portalas alfa.lt paskelbė savo skelbtų internetinių rinkimų rezultatus. 2018-ųjų Metų meru išrinktas Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis.

Jau ne pirmus metus naujienų portalas alfa.lt skelbia skaitytojų balsavimą, kuriuo teigiamai arba neigiamai vertinamas mero darbas. Oficialiai portalas skelbia, kad tokiu būdu siekiama kelti diskusiją apie tai, kokios mero asmeninės ir dalykinės savybės lemia gerus rezultatus, atkreipti dėmesį į efektyviai dirbančius merus, palyginti gyvenimo kokybę, verslo aplinką savivaldybėse. Žmonių vertinimai žemėlapyje spalvinami raudona ir žalia spalva, pagal tai galima iškart suprasti, teigiamų ar neigiamų vertinimų būta daugiau. „Raudonuojančių“ savivaldybių gerokai daugiau nei žaliai nuspalvintų.

Tarp teigiamai įvertintų savivaldybių merų yra ir Tauragės rajono mero kadenciją bebaigiantis Sigitas Mičiulis. Skelbiami rezultatai rodo, kad 46,13 proc. alfa.lt skaitytojų mero darbą vertina neigiamai, o teigiamai vertina net 53,87 proc. balsavusiųjų.

Rinkimus skelbiančiame naujienų portale cituojamas ekspertų komisijai vadovavęs alfa.lt vyriausias redaktorius Ovidijus Lukošius. Jo teigimu, Tauragės rajonas pastaraisiais metais padarė didžiausią pažangą iš visų šalies regionų.

Šių rinkimų metu daugiausiai teigiamų įvertinimų iš balsavusiųjų – net 68,09 proc. – sulaukė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič. Jam suteiktas 2018-ųjų Tautos mero titulas.

Skaityti komentarus (50) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras