Į padėkos vakarą pakvietė biblioteka(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-12-10 12:34

Bibliotekos dovana draugams ir rėmėjams – poezijos ir muzikos vakaras „Jausmų džiazas“. Daivos Žebelienės nuotrauka

Baigiantis metams Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka savo ištikimiausius skaitytojus, vietos valdžios atstovus, finansinius ir informacinius rėmėjus pakvietė į tradicinį padėkos vakarą su aktore Egle Jackaite ir džiazo virtuozu Vytautu Labučiu.

Į gražų ir jaukų bibliotekos organizuojamą renginį susirinko apie 70 svečių, kurie vos tilpo bibliotekos skaityklos ir periodikos salėje. Svečius bibliotekininkės pasitiko su mielomis, saldžiomis dovanėlėmis. Kiekvienas atėjęs gavo ir po knygų skirtuką. Skirtukus „Pelėdas“ bibliotekininkės pagamino pačios su 3D spausdintuvu.

– Ačiū, kad esate kartu. Dovanojame gražų, šviesų koncertą. Tai mūsų dovana, kuri palies visų širdis ir suvirpins jausmus, – gausiai susirinkusiems svečiams sakė Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė.

Po trumpo įžanginio žodžio bibliotekos vadovė paprašė susirinkusiųjų išjungti mobiliuosius telefonus ir įjungti širdis. Pora valandų visi klausė džiazo virtuozo Vytauto Labučio muzikos, aktorės Egle Jackaitės skaitomos poezijos ir dainavimo, vaišinosi ir bendravo.

Daugiau šventės akimirkų išvysite Facebook.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras