Pilies aikštėje šurmuliuoja mugė: prekeiviai sako, kad Tauragė – „bagotas“ miestas(15) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-09-19 13:40

Autorės nuotraukos

Šiandien Tauragės pilies aikštėje įsikūrė amatininkai ir prekeiviai. Prekybinių paviljonų nelabai daug, tačiau yra visko po truputį – papuošalų, skarų ir originalių moteriškų apsiaustų, medžio dirbinių, žaislų, džiovintų vaisių, prieskonių, skanėstų, sodinukų. Nors prekyba vyksta dar tik kelias valandas, pirkėjų stygiumi pardavėjai nesiskundžia. 

Mugėje, kaip įprasta, daugiausiai pirkėjų sukiojasi prie mėsos gaminių ir saldžių kepinių. Tiesa, jais prekiaujančiųjų nedaug. Rūkytų mėsos gaminių tauragiškiams atvežė Pakruojo gamintojai, saldumynų mėgėjams gardėsius siūlo Jurbarko šeimos kepyklėlė.

Tauragiškių dėmesio sulaukė ir tautodailininko iš Plungės Kazimiero Lukšo bei jo komandos medžio dirbiniai – virtuviniai rakandai iš uosio, ąžuolo, trešnės. Šiais medžio dirbiniais prekiaujantis vyras nepatyrusiems aiškino, kad atvežtiniai dirbiniai dažniausiai būna iš buko.

– Tauragė – bagotas miestas, – paklaustas, kaip sekasi prekyba, sakė K.Lukšas, tačiau netrukus pridūrė, kad vis dėlto šiais laikais lengviau ką nors pagaminti nei parduoti.

Ne tik pas plungiškį, bet ir kitur pasigedome iškabų, kurios leistų atskirti perpardavėjus nuo prekiaujančiųjų savo gaminiais. Pavyzdžiui, tik užkalbinę sužinojome, kad vaikiškus drabužėlius pati siuvo ir parduoda Daiva Zakrauskienė iš Kauno. Kaip sekasi prekyba, moteris sakė galėsianti įvertinti tik ryt, kai baigsis dviejų dienų mugė.

Geras oras pirkėjų, bent jau smalsuolių, neabejotinai pritrauks. Tačiau iš Skuodo atvykęs bitininkas kai kuriuos medaus gaminius buvo priverstas slėpti nuo saulės po prekystaliu. Miesto svečias sakė vakare eisiąs apžiūrėti Tauragės miesto, kuris jam jau iš pirmo žvilgsnio pasirodė labai gražus.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras