Nors vasara jau iškeliavo, maudynės kai kam nesibaigia(3)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2014-09-21 17:24
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Irena mėgino ir Džimą pripratinti prie pasiplaukiojimo, bet augintinės svoris nemažas – link dugno "traukia". Autorės nuotrauka

Atsisveikinome su šiltomis rudens dienomis. Nors pastaruoju metu naktys vėsios, o šiluma termometro stulpelyje retai perkopdavo 25 laipsnius Celsijaus, atsiranda žmonių, kurie vis dar mėgaujasi upės vandenėliu.

Paplūdimyje sutikta Irena sakė, kad sekmadienį į šaltą upės vandenėlį pasinėrė 6.30 valandą ryte. Dar buvo tamsu. Pasak jos, Tauragėje yra apie 20 maudynių mylėtojų, kuriuos moteris pakaitomis vis dar sutinka rytais besimaudančius. O jei ir nesutinka, nenusimena – jai kas rytą kompaniją palaiko Džima.

Mopsė su šeimininke vaikščiodama po paplūdimį išdykėliškai kaišiojo liežuvį paskutiniams kaitriems saulės spindulėliams.

Kad vasara prabėgo, ji tik džiūgauja – tiek kaitros, kiek šią vasarą, jai nėra tekę kęsti per visą savo septynerių metų gyvenimėlį.

Šeimininkė karštomis dienomis Džimą gaivindavo apipurkšdama vandeniu, kitaip ištverti nebūtų buvę įmanoma.

Paklausus Irenos, ar ji žino, kad šiandien Bobų vasara, moteris atsakė teigiamai. Ryte gavo pažįstamo elektroninį sveikinimą.

Pasak Irenos, Bobų vasara – pati gražiausia rudens diena.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras