Girininko laimėjimas fotografijų konkurse(0)

2011-11-04 11:09
Žydrūno Bagdono nuotrauka

Šilinės girininkui Broniui Ambrozai (dešinėje) įteikiamas apdovanojimas. Žydrūno Bagdono nuotrauka

Minėdama Tarptautinius miškų metus Generalinė miškų urėdija organizavo miškininkų fotografijos darbų konkursą „Pasaulio miškai Lietuvos miškininkų akimis“. 45 Lietuvos miškininkai konkursui pateikė 141 fotografiją apie Lietuvos ir pasaulio miškus, jų išskirtinumą. Konkurso nugalėtoju tapo Tauragės miškų urėdijos Šilinės girininkijos girininkas Bronislovas Ambrozas su fotografijų ciklu „Švedijos legendų lopšys“.

Girininkas dalyvauja ir užima prizines vietas ne pirmame konkurse. Šių metų gegužės 27 d. Druskininkų miškų urėdijoje surengtoje miškininkų kūrybos dienoje „Paslaptingas miško grožis“, fotografijų tematikoje ,,Paslaptingas miškas“, Šilinės girininko B.Ambrozos fotografija „Atleisk, broli“ užėmė trečiąją vietą. 2008 metais analogiškame konkurse Bronislovo fotografija laimėjo pirmąją vietą.

Girininko fotografo darbai puošia ir Tauragės miškų urėdijos internetinę svetainę www.taumu.lt.